logo-jihostrojDobrý den, tímto bych vám chtěla jménem naší firmy vyjádřit poděkování za Vaši spolupráci při realizaci polepů našich firemních vozidel.

Druid CZ s.r.o.
Martina Kropíková
obchod a marketing

logo-jihostrojVážený pane Haišmane, dovolte, abychom Vám vyjádřili naše poděkování a spokojenost s dodávanými službami, zejména při realizaci moderního firemního showroomu v letošním roce. Zejména si u Vaší formy ceníme rychlosti, bezvadné komunikace, komplexní realizace a schopnosti flexibilně adaptovat navržená řešení aktuálním potřebám zákazníka. S přáním dalších úspěchů a s pozdravem

Jihostroj a.s.
Hynek Walner
Director of Strategy & Business Development

Vážení, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem svých kolegů vyslovil upřímné poděkování za pomoc a podporu při zajištění naší akce při příležitosti 105. výročí oslav MHD v Českých Budějovicích s organizací Dne otevřených dveří.

Dopravní podnik města České Budějovice
Ing. Slavoj Dolejš
manažer divize autobusy a místopředseda představenstva a.s.

Výběrovým řízením jsme se stali firmou zajišťující rebranding společnosti ING Životní pojišťovna N.V, pobočka pro Českou republiku a ING Penzijní společnost, a.s. na NN Životní pojišťovna N.V, pobočka pro Českou republiku a NN Penzijní společnost, a.s. Provedení reklamních, naváděcích a orientačních systémů, jak v exteriéru tak v interiéru, včetně světelných reklam, dle nového vizuálu společností NN. Komplexní zajištění rebrandingu centrály i všech poboček v ČR. Realizováno rovněž reklamní značení vozidel.

NN Životní pojišťovna N.V,
pobočka pro Českou republiku a NN Penzijní společnost, a.s.

Pro Budějovický Budvar pracujeme dlouhou řadu let, provádíme grafické návrhy, polepujeme vozový park, dodáváme reklamní prvky a tiskoviny, dodáváme reklamní trika, obrazy atd…
Revitalizace areálu klášterů Český Krumlov, vnitřní vybavení objektů – kompletní provedení vnitřního vybavení historických expozic vč. umístění a montáže v objektech bývalého kláštera sv. Kláry a bývalého Kláštera Minoritů v Českém Krumlově.
Zahájení a dokončení provádění díla: 5.7. 2015 – 30.11. 2015
Cena díla: 1.344.350 Kč bez DPH
Potvrzujeme, že práce byly provedeny řádně, včas, odborně a odpovídaly požadovaným technickým parametrům.

GEMA ART GOUP, a.s.
Zdeněk Fučík,
statutární ředitel


Pracujeme pro stovky dalších zákazníků.